Facebook

Facebook Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor Hatası

24 Mart 2012
 Facebook hesabıma girmeyi denediğim anda karşılaştığım “Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor. Birkaç saat içinde tekrar etkin hale gelecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” iletisi sanırım daha öncelerde de bazılarının yaşamış olduğu bir durum.
Aynı zamanda hesabımı başkasının hesabı üzerinden görüntüleme çalıştığımda da Profil Görüntülenemiyor
 Üzgünüz, bu profile şu anda ulaşılamıyor. Lütfen kısa süre sonra tekrar dene. şeklinde bir uyarı ile karşılaşılıyor. Facebook yöneticilerinin Bakım diye nitelendirdiği durum zannedersem benim ve benimle birlikte bazı kişilerinde içinde bulunduğu sunucuda oluşan arıza veya yenilemeden kaynaklanıyor. Şöyle ki Facebook çok büyük bir ağa sahip olduğu için tek bir sunucu yetersiz kalacaktır. Bu yüzden bir kaç sunucu üzerinden çalışabilmektedir. İşte bu yüzden benim ve benimle birlikte bu hatayı alan arkadaşların bulunduğu sunucuda bir bakım söz konusudur. Yönetici uyarısını dikkate alıp birkaç saat sonra tekrar giriş yapmayı denemeliyiz.
Internet tarayıcınızın ayarlarıyla veya bilgisayarın diğer ayarlarıyla oynamayınız, herhangi bir değişiklik yapmayınız. Tamamen normal bir durumdur. Sadece beklemeniz gerekmektedir.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply